NOční pobyt v solné jeskyni

Solná jeskyně OASA MEDICAL je místem, kde se můžete na chvíli zastavit a uvolnit své tělo i mysl. A právě pro ty, kteří touží po ještě hlouběji prožitých léčivých účincích soli, jsme připravili novinku – noční pobyt v solné jeskyni.

Noční pobyt v solné jeskyni vám nabídne nezapomenutelný zážitek a prohloubí účinky solné terapie. Během noci se budete moci v klidu vychutnávat mikroelementy obsažené v soli, které jsou pro správnou činnost lidského organismu nezbytné. Díky nočnímu pobytu budou tyto účinky intenzivnější než při běžném denním pobytu. Noční pobyt v solné jeskyni je vhodný pro všechny, kteří trpí alergiemi nebo respiračními problémy, pro sportovce, kteří potřebují dočerpat minerály po intenzivním tréninku, pro lidi s poruchami zažívacího traktu a metabolismu, pro ty, kteří trpí depresí, stresem, stavy únavy a vyčerpání.


Nechte se unášet na vlně léčivých účinků soli a vyzkoušejte nezapomenutelný zážitek nočního pobytu v solné jeskyni OASA MEDICAL. Rezervujte si své místo a prožijte neopakovatelnou noc plnou uvolnění a pohody.

Máte zájem o noční pobyt v solné jeskyni OASA MEDICAL? Zavolejte nám na tel. 732 144 770 a domluvte si termín.